Spirit Spirit: Lovas kék-pink 5db-os iskolatáska szett kiegészítőkkel LED fénnyel (407852)

Megközelítés:
Javasolt útvonal:

60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás

innotechshop.hu
Spirit: Lovas kék-pink 5db-os iskolatáska szett kiegészítőkkel LED fénnyel
Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás:
A lovak nagyon különleges állatok, akik rengeteg különleges pillanatot okoznak a gyermekeknek. Kislányodat most egy különleges szett lehet gyermekedé, amit ez a különleges állat díszít. A szett legfontosabb része az iskolatáska, mely nagyon jól pakolható, köszönhetően különböző zsebeinek és rekeszeinek. A táska kiváló minőségű anyagokból készült, aminek köszönhetően sokáig lehet használatban, akárcsak a többi része is. A szettben egy pénztárca is megtalálható, mely a mindennapokban is nagyon hasznos lehet. Ezenkívül még egy tornazsák is van benne, melyet az edzéseken és a tornaórákon is tud használni, kényelmesen viheti azokat magával. A szettben lévő két tolltartó is nagy segítség lehet, hiszen ezekben tárolhatja írószereit. Nem csak a táska, de a kiegészítők is kiváló minőségű anyagokból készültek, így sokáig lehet egységes szettje kislányodnak. Keresd kínálatunkban a többi iskolai felszerelést is. Tulajdonságok:
- Lovas iskolatáska szett
- 5 db-os
- kiváló minőség
- ergonomikus kialakítás
- fényvisszaverő elemekkel
- LED-es csatos zárral
- párnázott hátfallal
- pénztárcával, tolltartókkal és tornazsákkal