Spirit Spirit: Heart love 5db-os iskolatáska szett kiegészítőkkel LED fénnyel (407927)

Megközelítés:
Javasolt útvonal:

60.000+ termék | 1.200+ márka | Kedvező ár | Gyors szállítás

innotechshop.hu
Spirit: Heart love 5db-os iskolatáska szett kiegészítőkkel LED fénnyel
Hivatalos magyarországi forgalmazótól. Leírás:
Egy igazán csajos megjelenésű iskolatáska szett lehet gyermekedé, mely biztosan elnyeri majd tetszését, hiszen még egy simiflitteres csillogós szívecske is van rajta, mely nagyon jól mutat. A szett legfontosabb része az ergonomikus iskolatáska, mely kényelmes, vastagon párnázott kialakítást kapott, aminek köszönhetően sokáig probléma nélkül lehet majd használni. A szettben ezen kívül két tolltartó is megtalálható, amik közül az egyik a rajzórákon lehet hasznos, a másik pedig minden más órán, ahol írószerre lehet szükség, hiszen a kihajtható tolltartóban a legfontosabb írószereket lehet tárolni, amik jól átláthatók. A szettben ezen kívül egy pénztárca és egy tornazsák is megtalálható, amik a mindennapok során is jól jöhetnek majd. Kiváló minőségüknek köszönhetően sokáig lehetnek majd használatban, ezen kívül pedig más iskolai felszerelést is megtalálhatsz kínálatunkban. Tulajdonságok:
- Love iskolatáska szett
- 5 db-os
- kiváló minőség
- ergonomikus kialakítás
- fényvisszaverő elemekkel
- LED-es csatos zárral
- párnázott hátfallal
- pénztárcával, tolltartókkal és tornazsákkal