Spirit Spirit: Be Magical mintás iskolatáska, hátizsák 3 db-os szett (408678)

Megközelítés:
Javasolt útvonal:

Spirit Spirit: Be Magical mintás iskolatáska, hátizsák 3 db-os szett (408678)

Részletek a boltban
jatekwebshop.eu
A lányoknak egészen biztos, hogy elnyeri a tetszését ez az iskolai felszerelés csomag a lányos színével és unikornis mintájával. Ráadásul a táska remekül használható szabadidőben is egy túrázás során. A csomagban egy sportzsák, valamint egy hengeres tolltartó is helyet kapott. A hátizsákot a mutatós mintája mellett a kényelmes és praktikus kialakítás is jellemzi. A kényelemért a jól szellőző, párnázott hátrész és a széles, állítható vállpántok gondoskodnak. A praktikus kialakítás pedig a hatalmas belső rekeszből valamint több, különféle méretű első és oldalsó gumis zsebekből állnak, ami jól rendszerezhetővé teszik a táska tartalmát.

A hátizsák jellemzői:
– Unikornis mintás iskolatáska
– Állítható, párnázott vállpántok
– Anatómiai légáramlás-rendszer az optimális szellőzéshez
– Fülhalható kivezetés
– Három elülső zseb