Paso Play Again extra csomag (PPA-001)

Paso Play Again extra csomag (PPA-001)

Részletek a boltban
iranyasuli.hu
Gamerek igazi kedvence lehet ez a szett! Képzeletben már a délutáni játék ígéretével kecsegteti a tulajdonosát, persze szigorúan csak a tanulás után! A Minecraft világát idéző design annyira vagány és menő, hogy ettől egészen biztosan az iskolába is nagyobb kedvvel indul el gyermeked! Az ergonomikus iskolatáskát töltött tolltartó, praktikus tornazsák, uzsonnásdoboz és kulacs egészíti ki, azonos mintával.   Paso Play Again ergonomikus iskolai hátizsák A táska anatómiai kialakítása, párnázott vállpántjai gondoskodnak a kényelemről és az egészséges viselésről, a praktikus rekeszek és zsebek pedig arról, hogy áttekinthető maradjon a tartalom. Termékjellemzők:
  • Erg onomikus iskolatáska: hátoldalán, a gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, elősegíti a kényelmes viselést
  • 3  rekesszel rendelkezik, elöl egy cipzáras zsebbel
  • A rekeszek cipzárral záródnak
  • Oldalán 1-1 hálós zsebbel
  • Állítható párnázott vállpántok
  • Strapabíró anyagból készült
Méret:40 x 29 x 18 cm Paso Play Again kihajtható felszerelt tolltartó Minden írószer kényelmesen elfér és a gumipántok alatt biztonságosan rögzítve marad ebben a kihajtható tolltartóban, melyet megtöltve szállítunk. Tartalma:
  • 7 db filctoll
  • 1 db grafit ceruza
  • 9 db színes ceruza
  • 2 db vonalzó
  • 1 db hegyező
  • 1 db radír
  • 1 db toll
  • szorzótábla, órarend
Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm Paso Play Again tornazsák A zsinórral összehúzható tornazsák tökéletes kísérő a tornaórákra és a délutáni edzésre egyaránt.  Méret: 3x34 cm Paso Play Again uzsonnásdoboz Praktikus műanyag doboz, amelyben remekül elfér, s amelyből egészen biztosan jobban ízlik majd az uzsonna is. Azért a nap végén ezt sem árt ellenőrizni, hogy ne lapuljon meg a táska alján!Méret: 750 ml Paso Play Again kulacs Védőkupak kal ellátott ivópalack, melyből szívószálon keresztül tud inni a gyermek. A szívószál tisztításnál kivehető. A kulacson található pánt segítségével könnyebb vinni ide-oda napközben is. Méret: 500 ml