Mon Amie csomag (MA-001)

Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
iranyasuli.hu
Egy bűbájos szett! Ha a Te kislányod is egy valódi szélvész királylány,  akkor ez az iskolatáska lesz a kedvence , amelyet üde, tavaszi színekkel és Fred & Louise vidám robogós kalandjával díszítettük! Ráadásul ezt az iskolatáskát Te is imádni fogod, mert pehelykönnyű, gerincbarát és praktikusan rendszerezhető, ráadásul tartósságára 2 év garanciát vállalunk! Miért ajánljuk az ARS UNA Iskolatáskát?
  • Az Ars Una iskolatáska  az elsősök gerincének is megfelelő, vastagon párnázott, ergonomikus hátkiképzéssel rendelkezik  az egészséges testtartás kialakítása és megtartása érdekében.
  • Az iskolatáska puha vállpántjai több ponton is állíthatóak, ennek köszönhetően  a táska maradéktalanul a gyermek magasságához és testalkatához igazítható.
  • Hátoldala teljes felületével a gyermek hátához illeszkedik, tehermentesítve ezáltal a gerincoszlopot.
  • Az Ars Una iskolatáskával  megvalósítha tó a váll- és hátizmok arányos terhelése , ennek köszönhetően egészséges és kényelmes viselet a gyerekek számára.
  • Formatartó szerkezetének és a prémium minőségű anyaghasználatnak köszönhetően rendkívü tartós, nem kell évente új táskát venni!  - Erre rendeltetésszerű használat mellett 2 év teljes körű garanciát vállalunk.
  • 1-3. osztályig  ajánljuk
  • G erincbarát hátkiképzés, párnázott csípőrész
  • 3 ponton állítható, puha vállpántok
  • Rendkívü l könnyű – Mindössze  1,1 kg !
  • Anyaga  ví zlepergető , alja kemény műanyag
  • Belül 1 rekesz textil elválasztó + 1 egy kis cipzáras zseb
  • Tetején, belül átlátszó tartóban órarend
  • Két oldalán egy-egy tépőzáras zseb a kulacsnak
  • Mágn eses Fidlock csatja  könnyen használható
  • Nagy felületű fényvisszaverő elemek a biztonságért
  • 2 ÉV GARANCIÁVAL!
  • V ásárold meg már most, a 2 év garanciát csak szeptembertől számítjuk!
  • Mérete:  330x410x240 mm
  • Űrtartalom:  18 l