Mickey egér iskolatáska szett (tolltartóval, és kulaccsal)

Megközelítés:
Javasolt útvonal:

Mickey egér iskolatáska szett (tolltartóval, és kulaccsal)

fundekor.hu
Disney Mickey iskolatáska, táska 42 cm Ez a Mickey egeres iskolatáska elengedhetetlen kellék minden kisiskolás számára. Anyagát tekintve nagyon tartós, a szövet amelyből készült, ellenáll a kopásnak. Kettő különálló, cipzárral záródó tárolóval rendelkezik, illetve két oldalsó kis zsebbel, amiben kényelmesen elfér a kulacs és az ivópalack is.
Pántjai állíthatóak. A táska rkék-mintás mintás alapszínű, az elején a fő minta Mickey egér. A táska ergonómikus kialakítású, megfelel az kisiskolások igényeinek, széles vállpántjai párnázottak és méretre igazíthatóak a kényelmes viselet érdekében. Mérete: 33 x 14 x 42 cm. Disney Mickey tolltartó töltött 2 emeletes. Mérete: 125*40*195 mm28 darabos:
-radír
-grafit ceruza
-kék golyóstoll
-ceruzahegyező
-10 színes ceruza
-14 színes filctoll Disney Mickey műanyag kulacs akasztóval 350 ml Pattintható kupak, amely védi a szívószálat.
Anyaga: műanyag
BPA mentes