Lizzy Card We Love Dogs Woof ergonómikus iskolatáska tolltartóval és tornazsákkal, kutyás

Ingyenes kiszállítás
Szállítás: max 3 nap
kreativjatektarhaz.hu
We Love Dogs Woof ergonómikus iskolatáska tolltartóval és tornazsákkal, kutyás
Magas minőségű merevfalú iskolatáska 1. és 2. osztályosok részére.
Tartós, vízlepergető anyagból.
Az oldalerősítések és a kemény műanyag talp növelik a tartósságot, a műanyag talp egyben növeli a stabilitást és véd a szennyeződésektől is, könnyen tisztítható.
Ergonomikusan kialakított, puha, szivacsos hátrész, mely kíméli a gerincet.
A táska tetején található fül segítségével a táska kézben is tartható vagy felkasztható a pad mellé vagy a fogasra is.
Tágas belső tér elválasztókkal, műanyag zseb az órarendnek.
Részben hálós oldalzsebek a kulacsnak.
Elülső zseb az uzsonnásdoboznak, vagy más apróságoknak.
Könnyű nyitás és zárás.
Súlya: 1020 gramm
Elöl és hátul is fényvisszaverő elemek segítik a jobb láthatóságot!
2 év garanciával!
  • Varrott, textil tolltartó erős cipzárral, két kihajtófüllel, töltés nélkül.
  • Méret: 130x195x40mm
  • Standard tornazsák. Zsinóros záródás, könnyű, tartós anyagból, textil zsinórral.
  • Méret: 430x330mm