KARTON P+P Dreams Kolibris Prémium Light anatómiai iskolatáska szett álomfogóval 27L (IMO-KPP-0-59623)

lurkojatek.hu
Iskolatáska elsősöknek  gyönyörű kolibris mintával. A táska  anatómiailag kiképzett kényelmes  viseletet biztosít viselőjének. A kolibris  iskolatáska a  gerincnél és a csípőnél párnázott , hogy hordása közben ne törje sehol a gyermek hátát és légáteresztő . Ezt a kolibri mintás iskolatáskát 1-3 osztályos kislányoknak ajánljuk. A kolibris iskolatáska belül elválasztó pánttal ellátott, így megkönnyítheti a gyermeknek a könyvek és füzetek rendszerezését. Alja merev  kopásgátló  lábbal felszerelt. Magas minőségű iskolatáska az elsősökre tervezve. Az oldalain elhelyezett kis zsebekbe könnyedén becsúsztatható egy kulacs, vagy kis üveg víz, első különálló zsebébe pedig az uzsonnás doboz helyezhető el. A kolibris iskolatáska tetejét csattal lehet rögzíteni. Kimondottan könnyű mindössze  9 00g , hogy a táska súlya maga ne legyen nagy extra súly az iskolai eszközök és könyvek súlyában. Nagyon fontos, hogy egy  mellkaspánt  is található az iskolatáskán, aminek becsatolása megakadályozza a vállpánt lecsúszását. Az  iskolatáska vállpántja is kellemesen párnázott . A táska különböző részein oldalán, vállpántján, táska csatján  fényvisszaverővel  ellátott, hogy a sötétben az autósok is észrevegyék a gyermeket egy zebránál állva, vagy ha netán az út szélén sétálna a gyermek ezzel fel tudja hívni az autósok figyelmét magára. Kolibris iskolatáska mérete :  38x18x31 cm 27L kolibris tolltartó , mely két kihajthatós füllel rendelkezik. Üres.   Kialakítása: 7+9+9 gumipánt ceruzáknak, 1-1 szélesebb gumipánt radírnak, hegyezőnek és vonalzónak  Mérete: 21x4,5x14 cm. Kolibris mintájú tornazsák  mérete: 37x30 cm.