Belmil Merevfalú Iskolatáska Szett Sporty 404-5 Girl Power Tolltartóval Tornazsákkal (RCCC0091)

printker.hu
Vonalkód/GTIN Azonosító 5996368195364
Terméktípus Iskolatáska
Elsődleges anyag Poliészter
Minta Girl Power
Nem Lány
Márka Belmil
Szett Igen
Ajánlott korosztály 6, 7, 8, 9, 10
Akciós Igen
Kifutó termék Igen
Kedvezmény 28
custom label 0 0.0
Magasság (cm) 21 cm
Hosszúság (cm) 38 cm
Súly (gr) 1400 gr
Szélesség (cm) 32 cm
Táska modell Sporty
Táska Űrtartalma (liter) 22
Súly (kg) 1.4

A Sporty 950-1030g, tartós, erős és vízlepergető anyagokból készült. Kialakítása hasonló a népszerű Classy típuséhoz, azonban nagyobb, így minden gyerek megtalálhatja a számára tökéletes mintájú és méretű iskolatáskát

Merevfalú Iskolatáska Ajánlott korosztály: 6-10
Méret: 38x32x21 cm
Súly: 950 - 1 030 g
Térfogat: kb. 22 L
Anyag: Vízhatlan, poliészter anyag
Ajándék: Belmil órarend és fényvisszaverő kulcstartó

KÖNNYŰ SÚLY, SPORTOS KÜLSŐ

„Sporty iskolatáska csupán 950 - 1 030 g, erős és vízálló anyagokból készült.

TARTÓSSÁG

A műanyag talp megóvja a táskát a szennyeződésektől és stabilitást biztosít!

ÚJDONSÁG!
Levehető mellkaspánt rendelhető hozzá!
A levehető mellkaspánt segítségével a súly optimalizálható. A mellkaspánt előnye, hogy könnyen hozzácsatolható az iskolatáskához, amikor pedig nincs rá szükség, bármikor levehető.

ERGONÓMIAI HÁTKIALAKÍTÁS

Az ergonomiailag formázott, légáteresztő és megfelelően párnázott hátkialakításnak köszönhetően a gyermekek gerincét ért terhelés lecsökken. A szintén párnázott és állítható vállpántok tovább növelik a kényelmet.
Orvosok és gyógytornászok ajánlásával!

TÁGAS, BELSŐ REKESZEK

Ügyesen kigondolt rekeszeivel garantáltan könnyebben megy a bepakolás! Minden méretű füzet és könyv elfér benne. Egy kis átalakítással, az oldalzsebek tökéletesek vizes palack tárolására (0,7 L-ig). Csupán a zsebek tetejét kell a palack mögé igazítani.

EXTRA TULAJDONSÁGOK

A táska tetején különböző fülek találhatók, amelyek mind más funkciót töltenek be. Az első fül a legnagyobb, hogy a szülők is könnyen tudják vinni a táskát. A gumírozott fülnek köszönhetően a táska akár a gyermek kezében is kényelmesen vihető. A másik, kisebb füllel a táska felakasztható az osztályteremben.

BIZTONSÁG

A táska minden oldalán fényvisszaverő anyag található, hogy gyermeke sötétben is tökéletesen látható legyen!
Egyrészes tolltartó Minőségi egyrészes, cipzáras tolltartó két kihajtható füllel. Rengeteg hely az iskolaszereknek: radírnak, vonalzónak. Órarendtartó ajándék Belmil órarenddel. 3D gumi emblémával vagy részletgazdag applikációval díszítve. Tornazsák Belmil tornazsák felül összehúzható zsinórral. Könnyű, kis helyen elfér. Tartós és erős anyagból készül. A cipzáras rekesznek köszönhetően könnyebb a pakolás és a rendszerezés. Hozzáadott hálós résszel készül, így a tornafelszerelés megfelelően tud szellőzni. Iskolás fiúknak/lányoknak ajánljuk tornaórára, sportoláshoz. Használható hátizsákként is.