Belmil Merevfalú Iskolatáska Szett Mini 405-71 Sweet Fairy Tolltartóval és Tornazsákkal AGR Tanusítvány (RCHX0113)

printker.hu
Táska modell Mini
Táska Űrtartalma (liter) 15
Súly (kg) 1.12

A "Mini" iskolatáskákat a legkisebb gyerekeket szem előtt tartva tervezték, és tökéletesen illeszkedik a méretükhöz.

Mini 405-71 Iskolatáska Tolltartó MINI - A LEGKISEBB TANULÓKNAK A legkisebb gyerekeket szem előtt tartva tervezték, és ezért tökéletesen illeszkedik méretükhöz Tartós és minőségi cipzárak, amelyek illeszkednek a gyermek kézméretéhez Könnyű: mindössze 840-870 g ERGONOMIKUS KIALAKÍTÁS Légáteresztő hát párnázat és állítható mellkaspántok Párnázott és állítható vállpántok a nagyobb kényelem érdekében Optimalizált súlyeloszlás BIZTONSÁG Fényvisszaverő anyagok minden oldalon Jobb láthatóságot biztosít rossz időjárási körülmények között is TARTÓSSÁG Minden oldalon megerősített Erős, vízálló alsópanel TÁROLÁS Okosan kialakított belső zsebek a könnyebb csomagolás érdekében Könnyen illeszkedik minden méretű könyvhöz és notebook-hoz Integrált órarend zseb a fedél belső oldalán Elasztikus oldalzsebek vizespalackoknak és esernyőknek PÁRNÁZOTT FOGANTYÚ Párnázott felső fogantyú a kényelmesebb fogás érdekében Kiegészítő fül a táska felakaszátáshoz az osztályteremben A német Egészséges Gerincért Egyesület Független Szakértői Bizottsága (AGR) megvizsgálta az európai gyártású (Szerbia, Ada) Belmil márkájú iskolatáskákat, és megkapta a „Bevizsgált és ajánlott minőségi tanúsítványt. Ez a minőségi elismerés tájékoztatást ad azoknak a fogyasztóknak, akik gerincbarát termékeket keresnek. Az AGR tanúsítvánnyal kitüntetett termékeknek nagyon szigorú feltételeknek kell megfelelni, melyeket független, különböző szakirányok orvosai és gyógytornászai támasztottak. A rangos minősítés alapján kijelenthetjük, hogy a Belmil iskolatáska modellek használata javíthatja a gerincoszlop állapotát és a test tartását, ami gyermekeink fejlődő csontozata és izomzata miatt kiemelten fontos szempont.