Belmil Merevfalú Iskolatáska Szett Customize-me 404-20 Dinosaur Park Tolltartóval és Tornazsákkal (RCHX0181)

Megközelítés:
Javasolt útvonal:

jatekplusz.hu
Nem , Fiú,
Életkor , játék 5 - 6 - 7 éveseknek,
Kategória , Gyerek táskák - hátizsákok, Írószer, Iskola táskák, Dínós,
Gyártó Belmil
EAN kód 8605036850814
Garancia 10.000 Ft - 100.000 Ft ár között 1 év, 100.000 Ft - 250.000 Ft ár között 2 év, 250.000 Ft ár fölött 3 év jótállás
Szállítás 1-3 munkanap
Árukereső.hu export kategória Iskolatáska szett

A „Customize-me modell ideális azok számára, akik olyan táskát szeretnének, amely a felhasználójával együtt nő. Customize-me 404-20/S
Iskolatáska
Tolltartó
Tornazsák A német Egészséges Gerincért Egyesület Független Szakértői Bizottsága (AGR) megvizsgálta az európai gyártású (Szerbia, Ada) Belmil márkájú iskolatáskákat, és megkapta a „Bevizsgált és ajánlott minőségi tanúsítványt. Ez a minőségi elismerés tájékoztatást ad azoknak a fogyasztóknak, akik gerincbarát termékeket keresnek. Az AGR tanúsítvánnyal kitüntetett termékeknek nagyon szigorú feltételeknek kell megfelelni, melyeket független, különböző szakirányok orvosai és gyógytornászai támasztottak. A rangos minősítés alapján kijelenthetjük, hogy a Belmil iskolatáska modellek használata javíthatja a gerincoszlop állapotát és a test tartását, ami gyermekeink fejlődő csontozata és izomzata miatt kiemelten fontos szempont.

CUSTOMIZE-ME
A „Customize-me modell ideális azok számára, akik olyan táskát szeretnének, amely a felhasználójával együtt nő, így hosszabb ideig használhatók a gyermekek idősődése mellett is
Kiváló minőségű, erős és vízálló anyagokból
Súlya mindössze 1100-1180 g