Belmil Iskolatáska Szett Spacious 338-49 Jeans Lining Tolltartóval Tornazsákkal (RCCC0115)

printker.hu
Vonalkód/GTIN Azonosító 5996368195609
Terméktípus Iskolatáska
Elsődleges anyag Poliészter
Minta Jeans Lining
Nem Lány
Márka Belmil
Szett Igen
Akciós Igen
Kifutó termék Igen
Kedvezmény 23
custom label 0 0.0
Magasság (cm) 18 cm
Hosszúság (cm) 42 cm
Súly (gr) 1100 gr
Szélesség (cm) 26 cm
Táska modell Spacious
Súly (kg) 1.1

„Spacious iskolatáska csupán 1 000 - 1 100 g, erős és vízálló anyagokból készült. Ezt a modelt iskolába és utazáshoz is egyaránt ajánljuk.

Merevfalú Iskolatáska TÖBB, MINT ISKOLATÁSKA „Spacious iskolatáska csupán 1 000 - 1 100 g, erős és vízálló anyagokból készült. Ezt a modellt iskolába és utazáshoz is egyaránt ajánljuk. EXTRA TULAJDONSÁGOK A táska tetején található fülnek köszönhetően a táska akár kézben is kényelmesen vihető. BIZTONSÁG A táska minden oldalán fényvisszaverő anyag található, hogy gyermeke sötétben is tökéletesen látható legyen! TÁGAS, BELSŐ REKESZEK Ügyesen kigondolt rekeszeivel garantáltan könnyebben megy a bepakolás! Minden méretű füzet és könyv elfér benne. Az oldalzsebek pedig tökéletesek vizes palack tárolására (0,7 L-ig). ANATÓMIAI HÁTKIALAKÍTÁS Az ergonómiailag formázott, légáteresztő és párnázott hátkialakításnak köszönhetően a gyermekek gerincét ért terhelés a minimálisra csökken. A szintén párnázott és állítható vállpántok tovább növelik a kényelmet. Pack’it tolltartó Minőségi egyrészes, cipzáras téglalap alakú tolltartó. A belső cipzáras zsebnek, a kihajtható fülnek és a mélyített belső résznek köszönhetően az iskolai szerek rendszerezhetők. Tornazsák Belmil tornazsák felül összehúzható zsinórral. Könnyű, kis helyen elfér. Tartós és erős anyagból készül. A cipzáras rekesznek köszönhetően könnyebb a pakolás és a rendszerezés. Hozzáadott hálós résszel készül, így a tornafelszerelés megfelelően tud szellőzni. Iskolás fiúknak/lányoknak ajánljuk tornaórára, sportoláshoz. Használható hátizsákként is.