Belmil Hátitáska Szett Sturdy 338-82 Racing Tolltartóval (RCCC0101)

Belmil Hátitáska Szett Sturdy 338-82 Racing Tolltartóval (RCCC0101)

printker.hu
Vonalkód/GTIN Azonosító 5996368195463
Terméktípus Iskolatáska
Elsődleges anyag Poliészter
Minta Racing
Nem Fiú
Márka Belmil
Szett Igen
Ajánlott korosztály 6, 7, 8, 9, 10
Akciós Igen
Kifutó termék Igen
Kedvezmény 29
custom label 0 0.0
Magasság (cm) 19 cm
Hosszúság (cm) 38 cm
Súly (gr) 1085 gr
Szélesség (cm) 35 cm
Táska modell Sturdy
Táska Űrtartalma (liter) 22
Súly (kg) 1.09

Merevfalú Iskolatáska MEREV FALÚ KIVITELEZÉS A „Sturdy iskolatáska 6-10 év közötti iskolás gyermekek számára készült. Az eleje kemény, merev kialakítást kapott, ami amellett, hogy vagány módon néz ki, segít az iskolaszerek egyszerű elrendezésében is. Mikor kinyitják a táskát, speciális kialakításának köszönhetően nem csukódik vissza, ezáltal a gyermek kényelmesen rendezgetheti benne az eszközeit. BELSŐ REKESZEK A táska három fő belső rekesszel rendelkezik, ahová tankönyvek, füzetek, tolltartók pakolhatók. Emellett jut hely mobiltelefonnak a bélelt mobiltartóban, egy zipzáras, közepes méretű zsebben pedig kulcsoknak, kisebb füzeteknek és egyéb apróságoknak. A vastagabb könyveket egymástól elválasztva is tárolhatjuk a második legnagyobb rekeszben. A két oldalsó tárolórekeszben kulacsnak és esernyőnek is van hely. IDŐTÁLLÓSÁG A táska minden oldalról megerősített, továbbá öt gomb biztosítja a stabilitást és a tartósságot. Az alsó rész pedig néhány plusz funkcióval rendelkezik: biztosítja, hogy a táska a helyén maradjon, és meggátolja a koszolódást. Keményfedeles tolltartó Tolltartó keményfedeles kialakítással, amely védelmet nyújt. Belsejében beépített hálós zsebbel, amely alkalmas usb meghajtó, kulcsok, olló és egyéb tárgyak tárolására. 9 darab ceruza tárolására alkalmas.

Tartós cipzárral és kiváló minőségű anyagokból készült.