Bagmaster ergonomikus mágneszáras iskolatáska szett - PRIM22 - kék LEGO GAME (PRIM-22D-SZETT)

lurkojatek.hu
Kiváló minőségű Bagmaster márkájú, Minecraft-ra emlékeztető mintájú, 3 részes iskolatáska szett alsós fiúknak + ajándék design fityegő. Alkalmas 1-3 osztályos gyerekeknek. Ergonomikus hátkiképzés , szivacsos gerinctámasz, puha méretre állítható vállpántok és derékpánt jellemzi. A merev falú iskolatáska egy rekeszes, mely 3 részre van osztva, így jól áttekinthető. Méretei megfelelnek az A4-es füzetboxnak. Az első részben egy tépőzáras zseb helyezkedik el, melyben további kettő kis zseb is található. Mindkét oldalán tépőzáras zseb található, melyben praktikusan elfér az italtartó. Ergonómikus hátkiképzés. Kemény stabil talp, mely könnyen tisztítható. Újonnan tervezett mágnescsattal ellátott. Erős és könnyen használható zár fényvisszaverő funkcióval. Fényvisszaverőkkel ellátott a táska minden oldalán. Puha, széles méretre állítható vállpántok. Eltávolítható derékpánt. Dizájnos fityegő. Mérete: 34,5x20x28 cm. Űrtartalom: 20 liter. Súlya. 0,98 kg. Terhelhetőség: 7 kg. Garancia: 3 év. Szín: kék. Iskolatáska szett tartalma: - Ergonómikus hátkiképzésű iskolatáska -  Kihajthatós, két klapnis üres tolltartó. Jellemzői: Belül több gumis tartó található ceruzák és tollak számára. Az egyik nyitható fedélen egy átlátszó zseb található, amelybe belefér az órarend, vagy különféle játékkártyák. A másik fülén cipzáras zseb található. Az tolltartó kiváló minőségű fém lehúzóval ellátott cipzárral záródik. - Tornazsák, mely hátizsákként is hordható. Jellemzői: Sportzsák tornaórára, sportoláshoz. Kézben és vállon is kényelmesen hordható. Széles vállpántoknak köszönhetően hátizsákként is hordható. Egyszerűen, a vállpántok meghúzásával záródik. A vállpántok végein fényvisszaverő elemek vannak A tornazsák alján hálós szellőzőnyílás található. A kisebb tárgyak a táska tetejének teljes szélességében húzódó cipzáras zsebben tárolhatók.