BackUp Bunny Fairy - nyuszis iskolatáska szett tolltartóval, tornazsákkal, kulaccsal (BU-018)

Részletek a boltban
iranyasuli.hu
Kislányod imádja a nyuszikat? És rajong a balettért is, esetleg ő is egy kis balerina? Nem kell választani, ezen a szetten bájos balerina-nyuszik fakasztanak mosolyra.   BackUp Bunny Fairy - ergonomikus iskolatáska Nyuszik tütüben? Igen! Tündérbalerina tapsifülesek díszítik ezt a pasztell szürke-rózsaszín iskolatáskát, amely ergonomikus kialakításával védi a gerincet, így tökéletesen alkalmas elsős vagy alsó tagozatos gyermekek számára is. A táska praktikus elosztású, kitűnően pakolható.   Az iskolatáska jellemzői:
  • 3 rekeszes
  • elején zseb
  • gumis mappa nem tárolható benne, szabvány A4 tankkönyv méretű
  • Elején egy cipzáras zsebbel
  • Legnagyobb rekeszében füzetelválasztóval
  • 2 kisebb cipzáras zseben kívül külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval
  • A rekeszek cipzárral záródnak, különleges fogantyúval vannak ellátva
  • Oldalán 1-1 hálós zsebbel
  • Állítható szivacsos vállpántok
  • Ergonomikus hátizsák: a hátlap a gerinc mentén párnázott, merevített
  • Hátlap és a vállpántok légáteresztő anyagból készültek
  • Strapabíró anyagból készült
Méret: 39 x 27 x 17 cm  BackUp Bunny Fairy töltött tolltartó Az írószerek kényelmesen elférnek ebben a kihajtható tolltartóban, amelynek belsejében gumipántok tartják a helyükön az írószereket. Természetesen a tolltartón ugyancsak a táncoló nyuszikkal találkozhatunk. Tartalma:
  • 10 db mintás ceruza
  • 7 db filctoll
  • 1 db golyótoll
  • radír, hegyező, vonalzó
  • tisztítása nagyon könnyű
Méret: 5 x 20 x 13 cm BackUp Bunny Fairy tornazsák Tütüs nyuszik táncolnak a tornazsákon is,  amely zsinórral öszehúzható, így vállon és háton egyaránt vihető. Nem csak a hivatalos tornaórára, hanem akár a délutáni edzésre is. Mosható, könnyen száradó anyagból készült. Méret: 44 x 33 cm Ars Una 500 ml kulacs  A szettet egy színben hozzáilló biztonságos kulacs egészíti ki, hogy kéznél legyen mindig a megfelelő mennyiségű folyadék gyermekednél.
  • Matt halványrózsaszín színű kulacs
  • Űrtartalom: 500 ml
  • Biztonságos, tritán kopoliészter műanyagból készült
  • Nem tartalmaz egészségre veszélyes BPA-t, BPS-t BPF-et