Baagl BAAGL iskolait szett 5db-os Skate Harry Potter Halál Ereklyéi és tornazsák ajándékba

Egyéb ajánlatok

Részletek a boltban
iskolavilag.hu
HARRY POTTER HALÁL HALOWS SKATE ISKOLAI HÁTIZSÁK Ergonomikus iskolai hátizsák három külön zárható rekesszel, belső szervezővel és zsebbel egy 15 hüvelykes laptop vagy tablet számára. Ergonomikusan kialakított hát, teljesen állítható váll-, mellkas- és oldalsó kompressziós pántok az optimális illeszkedés érdekében. Két heveder található a gördeszka rögzítéséhez a hátizsák elülső rekeszéhez. Erős hálós oldalzsebek, amelyek elférnek valamelyik ivópalackunkon. A hátizsák nagyon alacsony súlya - 850 g. A hátizsák térfogata 25 liter, teherbírása 7 kg. A hátizsák erős vízálló anyagból készült. Fényvisszaverő elemek a nagyobb biztonság érdekében. A SKATE sorozat hátizsákjait egy akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelték és tanúsították. BÜNTETÉS ETUE SKATE HARRY POTTER HALÁL HALOWS Fix iskolai tolltartó csuklós belső válaszfallal Cipzáras belső zseb és időbeosztásos zseb. Töltés nélkül HARRY POTTER HALÁL FELÉPÍTÉSE korcsolyatáska Táska cipők vagy egyéb apró tárgyak számára szabadidős tevékenységeihez. A táska erős, mosható anyagból készült. Erős szövetekkel történő rögzítés, amely egyúttal lehetővé teszi a háton hordozást. JUMBO HARRY POTTER Roxfort notebook táblák Gumiszalaggal rögzített védőlemezek notebookok vagy egyéb dokumentumok tárolására, beleértve a kiesés elleni belső fület. A lemezek felső és alsó szárnyakkal rendelkeznek, így soha semmi sem esik ki. A lemezek két gumiszalaggal vannak felszerelve, amelyek megakadályozzák a spontán kinyitást. HARRY POTTER HALÁL PÉNZTÁRCSA Erős, strapabíró anyagból készült diákpénztárca. Tépőzáras. Praktikus fül a karabinerhez való rögzítéshez.