ABC123 rózsaszín unikornisos lány 5 részes kisiskolás iskolatáska szett (23ABC123-S5-UN)

Ingyenes kiszállítás
ataska.hu
Gyártó abc123
Termék típus , Kisiskolás táska szett,
Szín , Rózsaszín,
Anyag Poliészter
Garancia , 12 hónap garancia,
További színek pic_460046_23ABC123-S5-UN.jpg
Árukereso.hu Export Kategória Iskolatáska
Nem , Lány,
Méret , A4-es méretnél nagyobb,
Shopalike.hu Szállítási Költség Ingyenes

abc123 5 részes kisiskolás táska szett. Iskolatáska + tornazsák + 2 db tolltartó + pénztárca. 1 db abc123 ergonómikus könnyű kisiskolás iskolatáska. Ajánlott életkor 6-9 év. Anyaga prémium víztaszító poliészter. Egykamrás iskolatáska. A hátlaperős és párnázott, fogantyúja erősítettésa vállpántok állíthatók. Ezen kívül a hátlapergonomikus kialakításúa helyes testtartás érdekében. Az iskolatáska aljamerevített. A táskánfényvisszaverő elemek találhatóka jobb láthatóság kedvéért, rossz fényviszonyok mellett. A külső oldalánkét zseb található- egyik hálós, másik cipzáras. A belső főkamrában egy elválasztott rekesz van. Az iskolatáska tetején átlátszó zseb van elhelyezve az órarend számára. Zárómechanizmus: fém lakat. Anyaga: poliészter. Méretek (szélesség x magasság x mélység) 28 x 40 x 18 cm. Térfogata 22 liter. Súlya 900-1000 gramm. 1 db abc123 tornazsák. Anyaga prémium vízlepergetős poliészter. Teteje húzó zsinórós záródású. Belseje tágas egyterű. Méretek (szélesség x magasság) 37 x 43 cm. 2 db abc tolltartó. Anyaguk prémium, vízlepergetős poliészter. Körbe cipzáras záródás. Belül ceruza, vonalzó és órarend tartó rekesz, ajándék órarenddel. Méretek (szélesség x magasság x mélység) 13 x 21 x 4 cm. Hengeres tolltaró is cipzáras záródású. Belsejes egyterű. Méretek (szélesség x magasság x mélység) 21 x 7 x 7 cm. 1 db abc123 pénztárca.